מדפסות ברקוד ותוויות LABEL PRINTERS

מדפסות ברקוד ותוויות LABEL PRINTERS
תמיד לפני ספירת מלאי בארגונים שונים, מתעוררים קשיים ותסכולים עקב העבודה הקשה והקושי שניהול המלאי והמצאי דורשים.
בתהליך ניהול המלאי בארגונים מושקעת הרבה אנרגיה ומשאבים וכן כאן טמון ערך כלכלי רב לארגון.

במספר רב של ארגונים עולה הצורך לייעל את העבודה לאורך השנה כדי שלקראת ספירת המלאי הבאה העבודה תהיה כמה שפחות מורכבת ומתישה.
אחד הכלים הבסיסיים והחשובים ביותר לשימוש בכל ארגון המנהל מלאי הוא מדפסת ברקוד- כלומר סימון כל פריטי המלאי באמצעות סימון ייחודי חד חד ערכי ומדוייק.

למה צריך?

 מרבית המוצרים מגיעים עם ברקודים שהודפסו והודבקו עליהם במהלך האריזה המקורי.
אך שיטת הניהול של הברקודים השונים בעסקים הפועלים עם ספקים שונים ומוצרים רבים, שלחלקם אין ברקודים או שלחלק מהם ברקודים לא רציפים שיוצרים בלבול ועומס כבד על המערכת וחוסר דייקנות.
במקרים כאלה אחת הדרכים היעילות לניהול המלאי בחנות או בארגון היא הפקת ברקודים רציפים באופן עצמאי.
באמצעות הדפסת ברקודים BARCODE PRINTING ע"ג מדבקות ניתן להדביק על המוצרים שמגיעים לארגון ברקודים באופן עצמאי שייקלט במערכת מסד הנתונים או במערכת – ו WMS תוכנה לניהול שרשרת הפצה ולוגיסטיקה, שיוכלו להסתנכרן ישירות באמצעות מסופונים אלחוטיים או באמצעות תכנת POD (PROOF OF DELIVERY) גם לטלפונים ניידים חכמים ו RUGGED PDA ישירות ומהם למערכות הבקרה. וכך ניתן יהיה לנהל את המלאים בצורה יעילה ומידית לכל אורך השנה וכמובן במהלך ספירת המלאי בסופה.

סוגי מדפסות:

 מדפסות הברקוד מסווגות ונבחרות ע"פ השאלות המקצועיות הבאו.:
כמה תוויות /מדבקות מדופסות מידי יום/חודש?
מה הגודל הפיסי של המדפסות הנדרשות?
האם נדרש חיבורם לרשת הארגון?
האם הם יעבדו בסביבה פיסית קשה (מפעל, מרכז לוגיסטי,מחסן, רצפת ייצור) או בסביבה משרדים?
האם נדרש שיהיו נישאות/ניידות MOBILE?
באיזו תקשורת נדרש לעבוד מול המדפסות BLUE TOOTH? LAN? כבל פיסי?

קיימות מדפסות ברקוד/מדבקות רבות וגם סוגי מדבקות ברקוד שונות אותם יש להתאים לכל ארגון באופן אישי וייעודי בהתאם לדרישה ולצרכים הספציפיים של החברה.
בהתאם לכמות המוצרים והמחסנים כך יהיה נכון להתאים את המדפסת והמדבקות לארגון- קיימות מדפסות ניידות MOBILE PRINTERS שלרוב תתאים לאנשי מכירות שטח/ נהגים /פקחים/ אנשי שטח וכד', קיימות מדפסות קוראות ומקודדות כרטיסים מגנטיים שמבוססות על טכנולוגיית הטבעה תרמית שמתאימה לכרטיסי מועדון כרטיסי אשראי כרטיסי Gift Card /שירותים רפואיים/ מועדון חברים/עובדים וכד' המדפסות הללו אידיאליות לעסקים הפועלים מבית הלקוח. בנוסף, קיימות מדפסות ברקודים שולחניות המתאימות לשימוש משרדי בחברות קטנות או בינוניות כגון חנויות וכד' . וכמובן גם מדפסות תעשייתיות שיהיו רלוונטיות לארגון ייצרני או מחסן גדול מאוד עם מלאי גדול של מוצרים או שתנאי העבודה בארגון כאלה המצריכים מכשור עמיד במיוחד ויכולת עמידות בפני נפילות ומכות ממכשירים כמו מזלגות, קלנועיות ורכבים שונים.
בנוסף למדפסות קיימים גם סוגים שונים של מדבקות ואפשרויות הדפסה שונות בין אם הדפסה ע"ג גליל ברוחבי שונים או ע"ג נייר רציף וכד'

המומחים שלנו בבוס דיימקס יוכלו לסייע לכל ארגון להתאים את המדפסת המתאימה לצרכיו ולאופן הפעילות שיוכל לייעל את התהליך הכולל בארגון ולספק את צרכי הארגון באופן מהיר ומדוייק, למידע נוסף צרו קשר.