תכנת POD – Proof of delivery הוכחת אספקה של חבילה

תכנת POD – Proof of delivery הוכחת אספקה של חבילה
בעידן בו תחום מכירות ON LINE הולך וגובר , מכירות מקוונות גורמות ללקוח לציפיה לאספקה מהירה , דייקנות באספקה ועקיבות ON LINE לגבי מיקום החבילה / המשלוח.
מכירות ECOMECE הופכות להיות דבר שבשגרה והצורך בדיווח מהימן מהשטח מהבלדר, השליח, חברת המשלוחים הופך להיות הכרח ויתרון עסקי משמעותי לחברת השליחויות/הבלדרות.

לחברת בוס דיימקס ניסיון רב שנים בליווי בתי עסק בתחום ניהול המלאי בכל סוגי התעשיות בארץ.
החברה פועלת לפתח להתאים מערכות מתקדמות ויעילות כל הזמן כדי לסייע לעסקים להקל על הארגונים לקבל אינדיקציה עדכנית לגבי מצבי הזמנות, ליקוט סחורה, ביצוע ומעקב
באמצעות כלים שונים כמו מסופונים, טלפונים חכמים, מחשבים ניידים ע"י תגים חכמים, DATAMATRIX או ברקודים חד ממדיים /דו ממדיים,

אחד מפתרונות התוכנה המוצלחים היא זו היא תוכנת POD- Proof of delivery , הוכחת אספקה שמתאפשרת להפעלה במרבית מערכות ההפעלה הקיימות בשוק , Windows, אנדרואיד, IOS ,Apple ועוד.

התוכנה מאפשרת פתרונות אוטומטיים משולבים ב AI לתקשורת Online ו- Offline והיא מתממשקת לממשקי מסדי הנתונים הקיימות ולכן היא מתאימה לכל חברה שרוצה להקל על העובדים שלה לבצע את הפעולות הסיזיפיות והשוחקות של כל מה שכרוך בניהול מלאי.
במיוחד לקראת ספירת מלאי -אחת הפעולות המאתגרות ביותר בכל חברה המחזיקה מלאי המצריכה דיוק, יעילות ומהירות.

תוכנת POD החדשה מומלצת מאוד בכל חברה בה יש משלוחים ונדרשת עקיבות מלאה על המשלוח, החבילה, הבלדר , היות והיא קלה מאוד לתפעול ותוכל לאפשר דיווח מידי ומדויק בתהליך האספקה וההפצה של החבילה/המשלוח או אספקת ההזמנות בממשק ישיר למערכות מסדי הנתונים הקיימות בארגונים וכן התממשקות למדפסות ברקוד שונות.

שימוש בתכנה יאפשר גם חתימה דיגטאלית ע"ג המכשיר (PDA, סמארפון,מסופון מוקשח) ללקוח ואו לנהג, התמצאות ואיתור מקום באמצעות GPS ותוכנות ניווט כגון WAZW, GOOGLE MAP ואפשרות צילום משלוח /פריטים, ודיווח ON LINE מהשטח לגבי מיקום הבלדר ושעה משוערת להגעת החבילה ליעדה.

בוס דיימקס מציעה לכל ארגון התאמה של התוכנה כך שתעמוד במגבלות אבטחת הנתונים הנדרשת לכל ארגון ולמטרות השונות- כולל מנגנוני "דחיפת" הודעות ופירוט משלוחים, הצגת יעדים אישיים וקבוצתיים ומעקב אחריהם וניהול יעיל של כל העובדים הקשורים בתהליך וקשורים למגע עם הסחורה.


תוכנת POD מאפשרת במידת הצורך של הלקוח גם ניהול ואופטימיזציית מסלולי הנהג/הבלדר/השליח כך שתהליך הפצת החבילות יהיה אופטימאלי מבחינת זמן, מרחק נסיעה וחסכון בדלק ומשאבי החברה המשלחת.